WARZYWNIAK 28 maja 2009, zielona góra

idea publicznych WARZYWNIAKów wykwitła z potrzeby
niespodziewanej sytuacji, gdzie szary kwietnik, nierzadko już
popielnik, wykwita, wręcz atakuje nas dajmy na to kapustą,
a co!. takie zdarzenie wydało nam się dość surealistyczne,
więc postanowiliśmy je materializować. więcej o WARZYWNIAKU

KUBIKI 04 czerwca 2009, wwa

grupa kwiatuchi razem z nizio design wpisała się graficznie w akcję wyłącz system, przygotowując szatę graficzną do serii kubików "sztafeta do wolności". można je oglądać do końca czerwca na krakowskim przedmieściu w warszawie. ciut widać tutaj

BOMBING 25 lipca 2009, wwa

horyzontalne doznanie sklaniaków. tutaj jak zdobwyały niezdobyte.

POLNUCHY
09 sierpnia 2009, wwa

na prośbę Kuby dokonaliśmy nalotu bombowego na donicę kwietną, a że podwórko w centrumie, betonowe. postanowliśmy tam dostarczyć namiastkę łąki, taką sytuację przed miejską. polne kwiatuchi.

ZAPLECZUCHY
24 kwietnia 2010, wwa

te dzbany, donice chodziły za nami długo, w końcu się udało, ale czy wytrzymają na tym zapleczu. Odwiedzających uprasza się o podlewanie. tego samego dnia dotarliśmy również na hożarty, czyli święto ulicy hożej. to właśnie tam w zeszłym roku rozpoczeliśmy przygodę z guerilla gardennig. w tym roku również dokonało się bombienie. Zaplecze. Hożarty.

BOMBING KWIATUCHOWY
2010 6 czerwca, wwa

dzisiaj dokonaliśmy korekty ogrodniczej na żoliborzu, na ulicy krasińskiego oraz na praskiej ulicy targowej.

WARSZTATUCH
2010 4 grudnia, wwa

jak donoszą toruńskie pierniki, w ostatni [tj. 04.12.2010r] łikend w toruńskim csw ruszyła wystawa dla najmłodszych szukam berek, która wsparta była warsztatowym polem gry, w którym kwiatuchi wzięły udział.

SITO
10 stycznia, wwa

tym razem działania video, które stają web świadectwem pewnej akcji, która miała miejsce we viurze, a co zobaczcie sami AYEAH.

misy pełne malin
3 kwietnia, wwa

od dłuższego czasu mieliśmy na oku te misy, ale ten rok okazał się przełomowy. zasadziliśmy tam maliny, kwiaty już się prężą do sadożoliborskich zapylaczy.

paporty transfer
326 maja, wwa

to już drugi sezon na tej miejscówce. na tyłach chmielnej, w bezpośrednim otoczeniu powiększenia. w tym roku dokonaliśmy transferu paproci z granic miasta do ścisłego centrum. nie wszystkie tu pasowały.

osiedlamy się
czerwiec, wwa

warsztaty z miejskiego ogrodnictwa, redizajn śmieciowy i guerilla gardening, to zasiewaliśmy wśród uczestników cyklu osiedlamy się.

ufo warsztat
lipiec, wwa

Bliżej niezidentyfikowane obiekty pływające, to warsztat na którym dalej oswajamy butelki. wodowaniem miało miejsce w UFObasenie